Hakkımızda.

Barlas Hukuk Ofisi, Avukat Fatih ÇELİK ve Avukat Enes ÇELİK önderliğinde Elazığ’da kurulmuştur. Hukuk büromuz kurulduğu günden itibaren; avukatlık mesleğinin etik değerlerine saygılı, kayıtsız şartsız her koşulda adalet ve hukukun üstünlüğü ilkelerini gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. Sistemli Hukuk olarak; sorumluluk, bilgi, kalite ve sadakat prensibi ile müvekkil odaklı çalışmaktayız.

Müvekkillerimizin bilgi mahremiyetini önemsemekte; müvekkillerimize koruyucu ve uyuşmazlık bazlı hukuki destek vermekteyiz. Bu ilkelerimiz ve prensiplerimiz çerçevesinde pratik, sistematik ve hızlı ulaşılabilir avukatlık hizmeti sunmaktayız. Sonuç ve çözüm odaklı çalışmalarımız ile hukukun her alanında faaliyet göstermekteyiz.

EKİBİMİZ.

Fatih ÇELİK

Fatih ÇELİK

Avukat

2004 yılında Ankara üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun oldu.2006 yılında girmiş olduğu hakim ve savcılık sınavını Türkiye 35 .si olarak kazandı.2006 yılında Hakim ve Savcı stajyeri olarak görev yaptı.Bu süreçte Türkiye Adalet Akademisinde 6 ay eğitim gördü.Staj sonunda yapılan sınavı başarıyla geçerek 2007 yılında Cumhuriyet Savcısı olarak göreve başladı.On yıl bu görevi Türkiye’nin birçok yerinde başarıyla yerine getirdi.Ağır Ceza savcılığı , duruşma savcılığı, cezaevi ve infaz savcılığı, soruşturma savcılığı gibi birçok görevde bulundu.Bu görevinden ayrılarak Barlas Hukuk ve Danışmanlık ofisi kurdu ve halen Barlas Hukuk ve Danışmanlık ofisinde tüm hukuk alanlarında avukat olarak hizmet vermektedir.Kamu hukuku alanında yüksek lisans mezunu olup ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Enes ÇELİK

Enes ÇELİK

Avukat